تلفن:
Foshan Naview New Building Materials Co., Ltd.
Foshan Naview New Building Materials Co., Ltd.

تولید کنندگان پیشرو آلومینیوم اکستروژن

خانه

Foshan Naview New Building Materials Co., Ltd.

چند کلمه در مورد ما
چین Foshan Naview New Building Materials Co., Ltd. نمایه شرکت
چین Foshan Naview New Building Materials Co., Ltd. نمایه شرکت
چین Foshan Naview New Building Materials Co., Ltd. نمایه شرکت
1 2 3

Foshan Naview New Building Materials Co., Ltd.

شرکت مصالح ساختمانی نوین Foshan Naview ، آموزشی ویبولیتین در سال 2005 تاسیس شد ، یک شرکت در مقیاس بزرگ است ، که تحقیق و توسعه ، ساخت و بازاریابی محصولات پروفیل آلومینیوم را با هم ادغام می کند ، متخصص در ساخت محصولات اکستروژن آلومینیوم معماری ، تزئینی و صنعتی.

 

از زمان تاسیس ، NAVIEW متعهد به توسعه راه حل های ساختمانی پیشرو و بلند مدت است ، تمام تلاش خود را می کند تا یک تولید کننده یکپارچه از خشم گسترده ای از مصالح ساختمانی آلومینیوم باشد.ما با R&D ، طراحی ، ساخت و QC ، مصالح ساختمانی خود را در سراسر جهان تهیه کرده ایم تا از صدها پروژه بزرگ ساختمانی جدید یا بازسازی شده پشتیبانی کنیم.

 

ما بر هر مرحله از مراحل تولید نظارت می کنیم ، نه فقط مونتاژ و نصب ، بلکه یک سیستم QC پیچیده و کارآمد برای اطمینان از کیفیت محصولات مصالح ساختمانی خود ایجاد کرده ایم.

 

سری محصولات:

  • درها و پنجره های آلومینیومی
  • قالب آلومینیوم
  • اکستروژن آلومینیوم
  • پارتیشن شیشه ای
  • تر و تمیز فلزی

 

در همین حال ، NAVIEW به عنوان رهبر صنعت ماشینکاری چین ، ریاست و در تهیه بسیاری از استانداردهای ملی و صنعتی مشارکت داشته است.حضور در یک تجارت هیجان انگیز و با ارزش است و ما متعهد به رشد و شکوفایی به نفع همه ذینفعان خود هستیم.

 

کارخانه NAVIEW بیش از 600000 متر مربع را شامل می شود ، مجهز به یک خط عمودی آنودایز ، خط عمودی رنگ آمیزی پوشش پودر ، دستگاه پرس 5000T ، تجهیزات انبار عمودی اتوماتیک و غیره

 

یک سیستم کامل تولید ایجاد شده است: ریخته گری ، اکسترودر ، آنودایزینگ ، الکتروفورز ، پوشش پودر ، PVDF ، چاپ انتقال دانه چوب حرارت ، پرداخت ، مسواک زدن ، عایق حرارتی (پاشش چسب و چسب) ، ساخت درب و پنجره ، ماشینکاری پایان اکستروژن صنعتی ، سیستم های لجستیک خودکار و غیره NAVIEW اساساً به اتوماسیون فرآیند تولید پی برده و با فناوری بالا ، کارایی و کیفیت را بسیار بهبود بخشیده است.

 

با ظرفیت تولید سالانه 300000 تن ، محصولات ما به طور گسترده ای در ساخت و ساز ، ماشین آلات ، الکترونیک ، کشتی ، حمل و نقل و سایر زمینه ها استفاده می شود.NAVIEW بیش از 100 حق ثبت اختراع برای بیش از 2000 سری و 50،000 مشخصات کسب کرده است.محصولات "NAVIEW Aluminium" با کیفیت عالی محصول و قابلیت تحقیق و توسعه ، در چین و بیش از 50 کشور و منطقه به فروش رسیده است و باعث جلب حمایت و اعتماد مشتریان داخلی و خارجی می شود.دو پایگاه تولیدی ما مجهز به مراکز تحقیق و توسعه و آزمایش بسیار واجد شرایط ، تجهیزات تست پیشرفته بین المللی هستند که به طور متوالی از ISO9001 ، ISO14001 ، OHSAS18001 ، Qualicoat ، محصولات کم مصرف CQC و سایر گواهینامه ها عبور می کنند.

 

NAVIEW برای حفظ موقعیت پیشرو در صنعت ماشینکاری آلومینیوم ، دائماً ایده ها و الهامات نوآورانه را در تحقیق و توسعه محصولات جدید ادغام می کند.

 

"ساخت مارک درجه یک و مشهور جهان" را به عنوان هدف ما ، "صداقت ، تلاش ، وحدت ، نوآوری" به عنوان روح جدید در نظر بگیرید ، NAVIEW تصمیم می گیرد الگوی جدیدی از صنعت آلومینیوم با کیفیت محصولات برتر ، خدمات عالی و اختصاص داده شده به خدمات حرفه ای را به مشتریان جهانی ارائه دهید.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : دیدگاه

تعداد کارمندان : 120~160

فروش سالانه : 1000000-10000000

سال تاسیس : 2005

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

از زمان تاسیس ، NAVIEW متعهد به توسعه راه حل های ساختمانی پیشرو و بلند مدت است ، تمام تلاش خود را می کند تا یک تولید کننده یکپارچه از طیف گسترده ای از مصالح ساختمانی آلومینیوم باشد. ما با R&D ، طراحی ، ساخت و QC ، مصالح ساختمانی خود را در سراسر جهان تهیه کرده ایم تا صدها پروژه بزرگ ساختمانی جدید را پشتیبانی کنیم.

 

aluminium extrusion supplier

خدمات شرکت

ما بر هر مرحله در فرآیند تولید نظارت می کنیم ، نه فقط مونتاژ و نصب ، بلکه یک سیستم QC پیچیده و کارآمد برای اطمینان از کیفیت محصولات مصالح ساختمانی خود ایجاد کرده ایم. در همین حال ، NAVIEW به عنوان رهبر صنعت ماشینکاری چین ، ریاست و در تهیه بسیاری از استانداردهای ملی و صنعتی مشارکت داشته است.

 

aluminium extrusion manufacturer

شرکت تیم

با ظرفیت تولید سالانه 300000 تن ، محصولات ما به طور گسترده ای در ساخت و ساز ، ماشین آلات ، الکترونیک ، کشتی ، حمل و نقل و سایر زمینه ها استفاده می شود. NAVIEW بیش از 100 حق ثبت اختراع برای بیش از 2000 سری و 50،000 مشخصات کسب کرده است. محصولات "NAVIEW Aluminium" با کیفیت عالی محصول و قابلیت تحقیق و توسعه ، در چین و بیش از 50 کشور و منطقه به فروش رسیده است و باعث جلب حمایت و اعتماد مشتریان داخلی و خارجی می شود. دو پایگاه تولیدی ما مجهز به مرکز تحقیق و توسعه و آزمایش بسیار واجد شرایط ، تجهیزات تست پیشرفته بین المللی هستند که به طور متوالی از ISO9001 ، ISO14001 ، OHSAS18001 ، Qualicoat ، محصولات صرفه جویی در انرژی CQC و سایر گواهینامه ها عبور می کنند.

 

windows and doors manufacturer

Foshan Naview New Building Materials Co., Ltd.
نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز Meiju ، جاده Lvjingxi ، Foshan ، گوانگدونگ ، چین.
تلفن:86-757-13724959460
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب اکستروژن آلومینیوم اسلات تامین کننده. © 2021 naviewaluextrusions.com. All Rights Reserved.